ثبت نام در دوره های آموزشی

   
   
   
   


<%= Application["key_word2"].ToString().Replace("،", " ، ").Replace(",", " , ") %> <%= Application["uni_title"].ToString().Replace("،", " ، ").Replace(",", " , ") %> <%= Application["key_word"].ToString().Replace("،", " ، ").Replace(",", " , ") %> <%= Application["description"].ToString().Replace("،", " ، ").Replace(",", " , ") %>
1398 دوشنبه 28 بهمن
 دسترسی سریع


معرفی دوره طراح گرافیک رایانه ای در غرب تهران

دیپلم فنی و حرفه ای در غرب تهران بصورت اقساطی
طراح گرافیک یک دوره آموزشی بسیار کاربردی و علمی زير گروه شاخه فناوری اطلاعات در آموزشگاه فنی حرفه ای آزاد پارس می باشد. علاقه مندان  به دوره طراح گرافیک رایانه ای پس از ثبت نام در دوره و شرکت در کلاسهای حضوری و آزمون پایان دوره ، تاییدیه گواهینامه فنی حرفه ای را از آموزشگاه فنی حرفه ای آزاد پارس دريافت نمایيد.
با توجه به رشد روز افزون علم ، آموزشگاه فنی حرفه ای آزاد پارس با هدف بالا بردن سطح علمی و کمک به تحقق این امر دوره آموزشی طراح گرافیک رایانه ای را طراحی و در دسترس علاقمندان قرار داده است . در این خصوص و با توجه به اهمیت آموزشی ، طراح گرافیک رایانه ای به صورت عمومی برگزار می گردد.
طراحی گرافيک رايانه ای از مشاغل حوزه فناوري اطلاعات محسوب مي شود. وظايفي از قبيل کار با رايانه هاي شخصي، راه اندازي و استفاده از سخت اففار هاي مربوطه، طراحي، ويراي ترسيم هاي برداري و Bitmap ،Typography ، صفحه آرايي وچاپ با استفاده از رايانه را در بردارد. اين شغل با مشاغل مدير طراحي، مهندس تجزيه و تحليل، طراحي رسانه هاي ورافيكي و طراحي جند رسانها در ارتباط است.

گرفتن دیپلم فنی و حرفه ای در غرب تهران، گرفتن دیپلم غیر حضوری فنی و حرفه ای در غرب تهران، گرفتن دیپلم از راه دور فنی و حرفه ای در غرب تهران، گرفتن دیپلم مجدد فنی و حرفه ای در غرب تهران، گرفتن دیپلم رسمی فنی و حرفه ای در غرب تهران، گرفتن دیپلم فنی فنی و حرفه ای در غرب تهران


دیپلم فنی و حرفه ای در برق آلستوم
دیپلم فنی و حرفه ای در پیکان شهر
دیپلم فنی و حرفه ای در شهرک آزمایش
دیپلم فنی و حرفه ای در باغ فیض
دیپلم فنی و حرفه ای در بلوار فردوس
دیپلم فنی و حرفه ای در ستاری
دیپلم فنی و حرفه ای در شهرک شهید باقری
دیپلم فنی و حرفه ای در شهرک کوهسار
دیپلم فنی و حرفه ای در شهر زیبا

    دوره های مرتبط